У Дніпрі на фасаді гімназії №46 відкрили меморіальні дошки на честь загиблих випускників

Новини Дніпра

На фасаді гімназії №46 відкрили меморіальні дошки на честь її випускників, які віддали життя за Україну. Про це повідомляє Дніпро Регіон.

Серед увічнених героїв — добровольці, бійці ЗСУ та НГУ, які загинули на Харківщині, Донеччині, Луганщині та в Дніпропетровській області, рятуючи побратимів і виконуючи бойові завдання. Багатьох із них нагороджено державними відзнаками посмертно.

«П’ять меморіальних дошок на стіні 46-ї гімназії — це п’ятеро добровольців, завдяки яким наше місто живе відносно мирно, а в України є майбутнє. Їхній погляд нагадує, якою дорогою ціною оплачено нашу майбутню перемогу. Це зобов’язує всіх нас — українців та владу — вірити в ЗСУ і допомагати нашій армії», — зазначив заступник міського голови Андрій Денисенко.

0 0 голоси
Рейтинг статті