У Бердянську та Херсонській області люди залишились без зв`язку

У Бердянську та Херсонській області люди залишились без зв`язку Без категорії

У Бердянську, який зайнятий російськими військами, відключено всіх операторів сотового зв’язку. Мобільний зв’язок зник, повідомляють місцеві телеграм-канали, передає Дніпро Регіон 

Зазначимо, що раніше також зник зв’язок і в Херсонській області.

0 0 голоси
Рейтинг статті