fbpx

Стартував перший етап конкурсу із надання кредитів фермерським господарствам

Стартував перший етап конкурсу із надання кредитів фермерським господарствам

З 21.07 по 19.08 відкрито прийом заявок та документів для участі в конкурсі із надання кредитів фермерським господарствам. Як передає Дніпро Регіон з посиланням на Мінагропром, у 2020 році за цим напрямом предбачено спрямувати із спеціального фонду держбюджету 67 млн грн.

До участі в конкурсі допускаються всі фермерські господарства, за винятком тих, що:

  • Мають заборгованість перед Укрдержфондом та його регіональними відділеннями;
  • Яких визнано банкрутами;
  • Щодо яких порушено справу про банкрутство;
  • Які перебувають у стадії ліквідації;
  • У яких виявлено факти незаконного одержання та/або нецільового використання бюджетних коштів.

Конкурс проводиться в два етапи:

  1. Прийом заявок та документів для участі в конкурсі проводиться регіональними комісіями з визначення переліку фермерських господарств, що претендують на одержання фінансової підтримки Укрдержфонду.
  2. Конкурсний відбір та формування реєстру фермерських господарств, що отримали право на одержання фінансової підтримки – проводиться комісією з питань надання фінансової підтримки фермерським господарствам (Укрдержфонд, м. Київ, вул. Б.Грінченка, 1).

Бюджетна програма 1201200 «Надання кредитів фермерським господарствам» реалізується через Український державний фонд підтримки фермерських господарств.

Переможці конкурсу отримують фінансову підтримку на поворотній основі у розмірі, що не перевищує 500 тис. грн на одне ФГ, із забезпеченням зобов’язання щодо повернення бюджетних коштів на строк до 5 років.

Відповідні документи подаються керівником фермерського господарства (уповноваженою особою) особисто або надсилаються рекомендованим листом на адресу регіонального відділення Укрдержфонду. Для фермерів Дніпропетровщини адреса наступна: 49000, м. Дніпро, вул. Старокозацька 52, оф. 459, Дніпропетровське відділення Укрдержфонду.

Заявки, що надійшли після закінчення строку їх подання, не розглядаються.

Перелік документів, які подаються для участі у конкурсі, передбачений п. 8 Постанови Кабінету Міністрів України № 1102 від 25 серпня 2008 р. (зі змінами). Також з ним можна ознайомитися на офіційному сайті Укрдержфонду або отримати особисто в регіональних відділеннях Укрдерж­фонду

Нагадаємо, раніше ми писали, На Дніпропетровщині стартувала програма «Гіпертонія: Знизимо тиск – врятуємо життя!»

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: