Український центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки запустив проєкт «Спогади». Він розповідає про історії українців, чиї долі кардинально змінив та продовжує змінювати військовий конфлікт на сході країни,  повідомляє  Дніпро Регіон.

Інформаційний простір наповнений тривожними повідомленнями про загрозу повномасштабної агресії Росії проти України. Тим часом війна в нашій країні триває вже восьмий рік. За цей час, хоч би як страшно це звучало, вона стала «звичною», перейшовши у фоновий режим. Але цифри, які за нею стоять, жахають.

Майже 17000 км² країни окуповано. Понад 13 тисяч мирних жителів, включно з жінками та дітьми, загинули та близько 30 тисяч було поранено. Півтора мільйона людей, із них 580 000 дітей, змушені були залишити свої будинки, майно та перебратися до інших регіонів. Рідні міста залишили і відомі футбольні клуби – донецький «Шахтар» та луганська «Зоря». Спортсмени з непідконтрольних територій втратили можливість брати участь у міжнародних змаганнях.

Для більшості ці, нехай і страшні, цифри лише статистика. Але за кожною з них ― поламані долі та трагічні історії, що залишаються за кадром.

Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки зібрав десятки таких історій та об’єднав їх у проекті «Спогади».

Цей проєкт є серією відеороликів, які розповідають історії українців, чиє життя відразу змінилося з початком російської агресії на Донбасі та в Криму. Про втрачених назавжди близьких, про розділені сім’ї, про необхідність заново будувати життя далеко від рідного дому.

Мета проєкту – не просто розповісти про трагічні долі співвітчизників з тимчасово окупованих територій, передати непрості емоції та оживити хворобливі спогади, а й нагадати про єдність України, необхідність берегти одне одного, зберігати теплі стосунки, перебуваючи по різні боки лінії розмежування, та пам’ятати про світлі часи, які обов’язково настануть.

І настануть вони, коли кожен зрозуміє, що наше майбутнє, наші перспективи та наша історія залежить від нас самих. А «Спогади» – хороша нагода про це замислитися.

0 0 голосів
Рейтинг статті

Раніше ми писали:

Дивіться ще

Підписатися
Сповістити про

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
wpDiscuz
0
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: