Вівторок, 7 Травня

У Дніпрі, на вулиці Байкальській, утворилося стихійне сміттєзвалище. Туди скидають будівельні й побутові відходи. Навіть коли непотріб прибирають, люди знову утворюють смітник, каже місцева мешканка Яна Шишка. Говорить, це триває вже п’ятий рік поспіль. За останній рік, за словами жінки, кількість сміття збільшилася і його ніхто не прибирає.

Будівельне сміття, побутові відходи, меблі, сантехніка та ртутні лампи – усе це можна побачити на смітнику. Яна Шишка мешкає поруч, уздовж смітника ходить с донькою на річку.

«Звичайно, обурює, тому що це сміття, і не просто сміття. Тут можна побачити і шини, і сміття, яке викидається після будівництва або ремонту. Нам тут і так немає чим дихати завдяки заводам, які навколо», – каже дніпрянка.

За словами голови громадського формування “Екологічний патруль” Тетяни Лампіки звалище тут зробили місцеві та підприємства, які заощаджують на сплаті за вивезення сміття. Екологиня каже, це сміття небезпечне для довкілля.

«Суміш з небезпечними відходами, залишками фарби, наприклад, або з залишками мастильних матеріалів. Тобто, коли це все в перемішку, то тоді – так, вже є вплив на ґрунти, вже є вплив на підземні води.

І з часом, оця територія вона забирає ті хімічні речовини, які є в цьому смітті, наповнюється ними, і оці вже хімічні речовини можуть з дощем, з підземними водами, з ґрунтовими водами можуть вже переміщуватися в інше місце, на більш суттєву територію», – розповіла вона.

Суспільне Дніпро

Представниця управління комунальної екології міськради Тетяна Левачова говорить, нещодавно до них знову надійшла скарга про сміття на цій ділянці. Зараз шукають власника території.

«Адміністрацією Індустріального району було обстежено сміттєзвалище. На території між цими будинками 5-7 виявлено стихійне сміттєзвалище і де є залишки зруйнованої будівлі. Наразі адміністрацією Індустріального району встановлюється власник цієї земельної ділянки й цієї будівлі», – повідомила посадовиця.

Якщо власника знайдуть, на нього, каже посадовиця, складуть протокол за забруднення довкілля та змусять навести лад. Якщо ж власника не знайдуть, прибирати сміттєзвалище буде департамент екологічної політики міськради.

Загалом у реєстрі неконтрольованих і несанкціонованих стихійних сміттєвих звалищ Дніпра, які підлягають ліквідації, зараз близько 200 ділянок.

Раніше ми писали Неймовірна спека в 30 градусів: у Дніпрі та області скоро припече

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 0 голосів
Рейтинг статті

Раніше ми писали:

Дивіться ще

Підписатися
Сповістити про

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
wpDiscuz
0
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: