Понеділок, 25 Листопада

Секрет розкішного кімнатного квітника простий: рослини потрібно добре підгодовувати, інакше не дочекатися ні пишного листя, ні гарного цвітіння. Жорстка дієта, коли рослина тривалий час відчуває нестачу поживних речовин, зазвичай призводить до захворювання – адже сил для опору рослини немає. Але як правильно скласти меню для зелених вихованців з огляду на їх різні смаки розповість «Дніпро Регіон».

  1. Майже всі рослини люблять цукор, а кактуси взагалі великі ласуни солоденького. Можна перед поливом розсипати 1 ч. ложку цукрового піску (при діаметрі горщика близько 10 см) по поверхні ґрунту або напоїти рослину солодкою водою. Розведіть 0,5 ч. ложки цукру на 0,5 склянки води.
  2. Хороший ефект підживлення для квітіння дає рицинова олія. Приготуйте розчин- 1 ч. ложка на 1 л води. Поливайте під час зав’язування бутонів.
  3. Дуже корисна для рослин деревна зола, як для харчування, так і для профілактики захворювань. Для приготування розчину потрібно 1 ст. ложку золи залити 1 л гарячої води та настояти 1 тиждень, іноді перемішуючи. Поливати таким розчином – 1 раз на 10 днів.
  4. Поливати рослини можна таким настоєм: беремо скоринки гранатів чи будь-яких цитрусових плодів. Заливаємо їх водою та витримуємо добу. Всі! Поживний настій для поливу готовий.
  5. Імунітет кімнатних рослин добре підвищує обприскування розчином аспірину. Одна таблетка розчиняється у літрі води.
  6. Розведений сік алое теж підходить кімнатним рослинам. Треба одну чайну ложку соку розвести в півтора літра води.
  7. Фікуси можна раз на місяць поливати підсолодженою водою. На один літр води бере одна чайна ложка цукру. Листя цих рослин можна протирати молоком. Це надасть рослинам блиску та краси.
  8. Грибний настій допоможе вашим рослинам виглядати здоровими та красивими. Замочіть подрібнені їстівні гриби у пропорції 1 до 1. За добу настій злийте, а гриби ще раз залийте водою. За добу грибна вода для поливу буде готова
  9. Фіалкам сподобається таке підживлення: віміть амзьпулу вітаміну В12 і розведіть у літрі відстояно води. Підгодовувати фіалки таким вітаміном можна двічі на місяць.
  10. Бананову шкірку, багату калієм, магнієм і фосфором, можна використовувати при пересадці рослин. Поверх дренажного шару покладіть шар дрібно порізаної або прокрученої на м’ясорубці бананової шкірки, засипте її ґрунтом і посадіть рослину.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 0 голосів
Рейтинг статті

Раніше ми писали:

Дивіться ще

Підписатися
Сповістити про

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
wpDiscuz
0
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: