Середа, 6 Серпня

Нові випадки вандалізму фіксують у парках Дніпра: комунальники розпочали відновлення у сквері Писаржевського. Про це повідомляє Дніпро Регіон з посиланням на міську раду.

Розмальовані лавки, поламані майданчики та викрадені квіти — щодня комунальні служби змушені усувати наслідки псування громадського майна. Лише у парку Писаржевського пошкодили щойно встановлені лавки, елементи дитячої зони, а з клумб зірвали декоративні гортензії.

У КП «Міська інфраструктура» закликають мешканців бути свідомими. У випадках грубого вандалізму факти фіксують та передають поліції.

Про випадки вандалізму також можна повідомити за телефонами Єдиної гарячої лінії ДМР:  (056) 732-12-12, (095) 732-12-12, (096) 732-12-12, (073) 732-12-12.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 0 голоси
Рейтинг статті

Раніше ми писали:

Дивіться ще

Підписатися
Сповістити про

0 Коментарі
Найстаріші
Найновіше Найбільше голосів
Зворотній зв'язок в режимі реального часу
Переглянути всі коментарі
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
wpDiscuz
0
0
Буду рада вашим думкам, прокоментуйте.x

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: