Робимо все, щоб було спокійно й надалі: Лукашук про те, як минула ніч на Дніпропетровщині
10:03 5 Березня 2022
Без категорії
Голова облради Микола Лукашук звернувся до дніпрян, передає Дніпро Регіон
Сьогоднішній ранок на Дніпропетровщині почався мирно. Без надзвичайних ситуацій і атак ворога.
Робимо все можливе, щоб так спокійно було й надалі.
Десята доба спротиву.
Переможемо!