П’ятниця, 22 Листопада

У Дніпрі триває комплексний ремонт аварійного тротуару по вул. Калиновій. Зараз активні роботи ведуться на ділянці від вул. Янтарної до вул. Зразкової. Там оновлюють тротуарне покриття, улаштовують велодоріжки та зони для зелених насаджень з автоматичним поливом.

«Дуже подобається! Усе так рівненько, гарненько, акуратно зроблено, аж приємно подивитися! І ходити зручніше, може перестану спотикатися, як раніше», — поділилась пані Ніна, місцева мешканка.

Площа відновленої пішохідної зони та зон відпочинку становитиме близько 9 тис. кв. м, довжина тротуару – 730 м. З обох боків проїзної частини буде облаштовано велодоріжки завширшки 2,5 м та загальною площею 3,3 тис. кв. м з буферною зоною для безпеки велосипедистів.

«Цей ремонт – яскравий приклад  комплексного підходу. Адже до оновлення цієї ділянки залучені КП «Міськзеленбуд» та КП «Міськсвітло», які проведуть ревізію зелених насаджень та освітлення, а КП «УРЕА» відремонтує зливову каналізацію та дощоприймачі. Крім цього, залучать і КП «Транспортна інфраструктура міста», фахівці якого перенесуть опори з тротуарної частини та улаштують зупинкові комплекси», — каже Дмитро Коробов, заступник директора департаменту благоустрою та інфраструктури Дніпровської міськради.

Хід робіт проінспектував Олексій Самілик, директор згаданого департаменту. Сьогодні, 11 вересня, він черговий по місту.

«Мікрорайон має щільну багатоповерхову забудову та розвинену інфраструктуру, тому тут багато пішоходів. Тож вирішили через звуження проїзної частини розширити тротуар. Це дозволило не лише улаштувати пішохідний прохід, а й зробити велодоріжки. Окрім цього, це сприяло заспокоєнню руху автотранспорту. При цьому, як і раніше, автівки рухаються в 2 смуги з кожного боку, але не розвивають шалених швидкостей. Також тротуарну плитку укладають з урахуванням інклюзивності, що є важливим моментом у наш час», — каже Олексій Самілик.

Наступна точка перевірки – модульне укриття, що на вул. Калиновій, 81.

«Це укриття відновлено  після дій вандалів. Воно у задовільному стані і є безпечним місцем, аби перечекати тривогу. Кожне встановлене укриття у місті щоденно прибирають комунальники. Щодо біотуалету, то його обслуговують через день, а двічі на тиждень миють. Також, за потреби, всередині приміщення проводять обробку (дератизацію) всіх поверхонь для ліквідації неприємного запаху», — розповів Олексій Самілик.

У Дніпрі з жовтня 2022 року коштом міського бюджету почали встановлювати залізобетонні захисні укриття, які допомагають убезпечитися від вибухової хвилі та уламків. По місту розташовані укриття декількох типів, які трохи відрізняються зовнішнім виглядом, проте виконують однакову функцію. Вони встановлені як на зупинках громадського транспорту, так і в місцях великого скупчення людей (парки, сквери, бульвари). Зараз у Дніпрі  175 таких укриттів, з них 86 — на позиціях військових.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 0 голосів
Рейтинг статті

Раніше ми писали:

Дивіться ще

Підписатися
Сповістити про

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
wpDiscuz
0
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: