fbpx

Погратися у «Крок до безпеки»: відеогра “ION”

Погратися у «Крок до безпеки»: відеогра “ION”

Чорнобильський інститут досліджень і розвитку створив для інформаційної кампанії «КРОК до Безпеки» відеогру «ІОN», повідомляє Дніпро Регіон.

Інформаційна кампанія «КРОК до Безпеки» стартувала у пілотній Дніпропетровській області. Нашу область обрано як найбільш промислово розвинений регіон країни, а реалізується проєкт за підтримки Державного департаменту Сполучених Штатів та Окріджської національної лабораторії (США). Дніпро і область обрано як найбільш промислово розвинений регіон країни.

«Плануючи інформаційну кампанію, ми були впевнені, що спілкуватися потрібно не лише з дорослими, а й з дітьми та підлітками. Та бесіди, коли йдеться про небезпеку, масштаби якої  діти, в силу свого сприйняття  та досвіду ще не здатні осягнути, мали б зворотній ефект. Зарозумілі настанови від дорослих – це може і правильно з точки зору самих дорослих, але у підлітковому віці сприймаються негативно. Тому ми  вирішили, що говорити з аудиторію підлітків, старшокласників потрібно мовою гри. Придумали героя – підлітка Іона, який цікавиться навколишнім світом, досліджує його та шукає джерела іонізуючого випромінювання. Під час віртуальних мандрів Іону доведеться зустрітися із запеклими супротивниками: альфа, бета, гамма та нейтронним випромінюванням. Щоб перемогти їх –  потрібні не тільки спритність та кмітливість, але й знання. Таким чином, ми навчаємо дітей,  знайомимо  з потенційною небезпекою,  з способами захисту від неї, правилами поведінки та реагування, закріплюючи в дитячій свідомості поведінкові реакції. Впевнена, що це піде на користь усім. Батькам, яким діти розкажуть також про правила поведінки  з ДІВ. Дітям, які виростуть, стануть  самі батьками і передаватимуть отриманий досвід вже своїм дітям . Гра вийшла дуже цікавою та динамічною. Сподіваюсь, нею захоплюватимуться та залюбки гратимуться всі, хто хоче  отримати нові враження і знання», – прокоментувала  вихід  гри керівник проекту «Крок до безпеки» Олена Сальник.

Скачати гру можна  тут:

https://play.google.com/store/apps/details?id=institute.chornobyl.ion

https://apps.apple.com/us/app/id1520410692

Пограти тут: https://krok.uatom.org/videogra-ion/

Раніше ми писали про плани встановити у Дніпрі пункти прийому вторинної сировини та про наміри запустити виробництво біоупаковки з картопляного крохмалю.

Погратися у «Крок до безпеки»: відеогра "ION"

Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x