fbpx

Під Дніпром з’явиться ще одна сонячна електростанція

Під Дніпром з’явиться ще одна сонячна електростанція

Нову сонячну електростанцію планують звести у Покровській територіальній громаді, повідомляє Дніпро Регіон.

Наприкінці серпня в сесійній залі Покровської селищної ради пройшли громадські слухання щодо цього питання. Земельна ділянка, на якій планується побудувати сонячну електростанцію, знаходиться за межами смт Покровське і має площу трохи більще 15,5 га. Підготовка до слухань тривала з 28 липня по 27 серпня. За цей час всі бажаючі могли внести свої зауваження і побажання до даного проєкту. На громадському обговоренні були присутні представники компанії-інвестора ТОВ «СОЛАРФІЛД». Вони презентували проєкт детального плану території, де буде розміщена СЕС, з урахуванням думки громадськості.

«Будівництво даної електростанції абсолютно не вплине на екологічну картину даної місцевості та стан здоров’я населення, а натомість дасть можливість створити додаткові робочі місця та збільшить надходження до місцевого бюджету. Тож, по завершенню обговорення, присутніми було вирішено передати проєкт Детального плану території земельної ділянки для розміщення сонячної електростанції на затвердження до Покровської райдержадміністрації згідно вимог чинного законодавства, так як дана земельна ділянка знаходиться поза межами смт Покровське.» – йдеться на сторінці Покровської ОТГ.

Раніше ми писали про абсолютно «зелене» село у Німеччині та про компанію з Дніпра, що виготовляє екологічні ящики для агрофірм.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x