Опер-міліціонер знешкодив злочинне окупантське угруповання! Павлові 55 років і велику частину свого життя він присвятив службі у правоохоронних органах. Був опером, ловив злочинців. Дослужився до капітана міліції, а потім вирішив докорінно змінити життя. Поступово побудував власний бізнес. Коли почалось повномасштабне вторгнення він був ветераном правоохоронних органів і бізнесменом. Про це повідомляє Дніпро Регіон з посиланням на 128 окрема бригада ТрО «Дике Поле» СВ ЗСУ.
“От коли такі підуть…”, – популярна тема для розмов глибокого тилу. Павло не чекав поки до ЗСУ піде хтось інший – пішов добровольцем 26 лютого 2022 року. Коли почув у ТЦК, що наразі непотрібний, вирішив приєднатися до тероборони.Капітан міліції перетворився на молодшого сержанта мінометника і вже три роки він на передовій. Його напарникам було по 18-20 років. Звісно, вони більш швидкі, але коли над головою гудять дрони, то на згадки про вік немає часу – треба працювати швидко.
Коли розрахунок Павла знищив чергову команду окупантів почалося небачене: росіяни спробували організувати евакуацію одного зі своїх важко поранених, хоча зазвичай кидають таких помирати. За ним прийшла евакуаційна команда.
Павло згадує, що окупанти кидали тіло, починали битися один з одним, а потім тягнули тіло далі, і знову билися, кидали, а потім поверталися за тілом – довелося відсалютувати з міномета. Потім Павлові повідомили, що він з хлопцями знищив команду якихось високопоставлених окупантів, за що всі учасники бою отримали “Золоті Хрести”.

Вдома Павла чекає мама, дружина, діти і двоє онуків, які дуже скучили за дідом. Того теж тягне до онуків і родини. Але якщо всі діди, дядьки і батьки підуть додому – хто захистить родину екс-міліціонера і бізнесмена? Тому він залишається у 128 окрема бригада ТрО «Дике Поле» СВ ЗСУ. Сміється, що був навіть не найстаршим у команді – тому на вік скаржитися рано і у свої 55 він готується до чергового виїзду на позиції.
