fbpx

Обманюють чи збагачують? Компанію «Пошторг» накрила хвиля критики

Обманюють чи збагачують? Компанію «Пошторг» накрила хвиля критики

Заради популярності блогери і журналісти дозволяють собі розміщувати неперевірену інформацію. Вони поширюють наклеп про компанії, які проводять маркетингові акції.  Нещодавно під роздачу потрапила і «Пошторг».  Це – відома компанія, яка продає товари через каталоги вже більше 12 років.  Декілька разів на рік «Пошторг» заохочує своїх клієнтів.  Компанія оголошує маркетингові акції. Сенс у тому, щоб винагородити переможців приємними грошовими призами, які втілять їхні мрії.

Журналісти, нехтуючи стандартами роботи ЗМІ і не розібравшись в подробицях, пишуть гидоту заради грошей.  «Пошторг» обурена тим, що через гонитву журналістів за скандалом і популярністю страждає компанія.

«Ми проводимо маркетингові акції як лояльність до наших покупців. Завжди чесно і офіційно працювали і обурені таким наклепом на компанію. Наші клієнти дійсно виграють гроші. Всі результати акцій ми відкрито публікуємо на сайті», – зазначив представник «Пошторг».

Обманюють чи збагачують? Компанію «Пошторг» накрила хвиля критики

Тема махінацій дуже цікава людям.  Щоб не стати мішенню для шахраїв, експерти «Пошторг» поділилися ознаками компаній-аферистів:

Перше, що повинно вас насторожити – це відсутність офіційних правил акції на сайті компанії.  У них повинна міститися інформація про те, хто проводить захід, які умови маркетингової акції.

Друге – на сайті компанії не вказано телефон гарячої лінії, немає чату з оператором, немає форми зворотного зв’язку.  Пам’ятайте – чим більше способів зв’язатися з компанією, тим краще для вас.

І третє – не повідомляйте свої персональні дані.  У більшості випадків платіжним системам і інтернет-магазинам не потрібні ваші ІПН і дата народження.  Особиста інформація в комплексі з реквізитами вашої карти (номер, термін дії, CVV-код) – справжня знахідка для шахраїв.  Пам’ятайте – надійні компанії на своїх сайтах використовують захищене з’єднання для оплати послуг або покупки товарів.  Адреса безпечного ресурсу починається з https://

Незалежна компанія «Призова Варта», яка займається виведенням на чисту воду шахрайських акцій, провела перевірку «Пошторг».

 «Ми ретельно проводили перевірку.  Наша команда побувала особисто на врученні призу, поспілкувалася з переможницею, взяла коментар у представника компанії.  Протягом усієї перевірки ми були скептиками, але «Пошторг» довела свою чесність», – прокоментували в «Призовій Варті».

Перевірка діяльності «Пошторг» доступна на офіційному сайті «Призової Варти», а також за посиланням: https://youtu.be/ZWa4SQ8b-_Y.

Усі переможці «Пошторг» вказані на офіційному сайті компанії.

Обманюють чи збагачують? Компанію «Пошторг» накрила хвиля критики

Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x