Лавровий лист можна застосовувати як натуральний інсектицид та добрива. Лавровий лист допоможе позбавитися різних шкідників, що оселилися в горщику із землею і на кімнатних рослинах. Це хороший відлякувач мошок, грибних комариків, бліх та павутинного кліща. Навіщо класти лавровий лист у горщик з квітами детальніше розповість «Дніпро Регіон».
Лавровий лист – відлякувач комах
- Якщо квітка чахне через мошки, які ведуться в горщику, переламайте сухі листочки лаврушки навпіл і застромте їх у землю, заглибивши на 1 сантиметр.Поливати та підгодовувати рослини такий захист не завадить.
- Можна просто розкласти цілі листочки на поверхні землі у горщику.
- Лист, перемелений у кавомолці, розсипається по поверхні субстрату. Достатньо внести 1-2 чайні ложки лаврового порошку на горщик.
Лавровий лист не тільки знезаразить землю і прожене шкідників, а й діятиме як підживлення пролонгованої дії.
Комахи зникнуть за тиждень-другий. Їх відлякає специфічний запах лаврового листя, який поширюватиметься у верхніх шарах ґрунту, у тому числі після поливів.
Для цих цілей краще брати свіже лаврове листя, яке не втратило свій запах. Якщо вони несвіжі, їх можна попередньо залити на кілька хвилин гарячою водою.
Підживлення з лаврового листя
Квітникари також використовують настій лаврового листа як підживлення. Для цього потрібно 4 лаврові листи залити 1 л гарячої води температурою близько 70C. Ємність із настоєм слід накрити кришкою.
Корисна підказка: Як просто визначити, чи вистачає розсаді світла і на якій висоті повинна розташовуватися лампа.
Через 3-4 години його можна використовувати – поливати під корінь. Настоєм на лавровому листі рослини підгодовують не частіше одного разу на місяць.
Раніше ми писали, Навіщо підпалюють лавровий лист у будинку: хитрощі від господинь