Понівечені АЗС та згарища: ОВА показала наслідки нічного обстрілу Дніпропетровщини (ФОТО)
10:07 1 Липня 2026
Війна
Голова Дніпро ОВА Олександр Ганжа оприлюднив фотографії масштабних руйнувань цивільних автозаправних станцій, які потрапили під удар під час масованої атаки 1 липня.
Про це повідомляє «Дніпро Регіон» з посиланням на очільника області.
На опублікованих знімках видно повністю розбиті фасади будівель, знищене технологічне обладнання та понівечені паливні колонки. Всюди залишилися сліди масштабних пожеж, які спалахнули після прильотів.
Нагадаємо, що в ніч на 1 липня ворог понад 20 разів бив по трьох районах Дніпропетровщини з артилерії та безпілотників. У Дніпровському та Синельниківському районах під вогонь потрапили цивільні заправки та автівки. Цей жорстокий обстріл забрав життя 43-річної жінки. Ще троє людей поранені, серед них — 35-річна вагітна жінка, яка зараз перебуває у лікарні.
Читайте також:
- Понад 20 атак за ніч: на Дніпропетровщині ворог вдарив по трьох районах, є загибла
- Ворог уночі атакував п’ять АЗС на Дніпропетровщині: є загибла та поранені
- «Укрзалізниця» з 1 липня змінює маршрути популярних електричок з Дніпра: новий розклад





