fbpx

На Дніпропетровщині батьки дітей-чорнобильців отримають компенсацію за харчування

На Дніпропетровщині батьки дітей-чорнобильців отримають компенсацію за харчування

Під час дистанційного навчання батькам дітей, що мають статус потерпілих внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС, виплачуватиметься грошова компенсація за харчування в закладах освіти, повідомляє Дніпро Регіон.

“У зв’язку із запровадженням карантину, встановленого з метою запобігання виникненню і поширенню серед населення України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, освітній процес організовано із використанням технологій дистанційного навчання, що не передбачає відвідування установ освіти.

Відповідно Урядом внесено зміни до постанови КМУ «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України» від 8 лютого 1997 року № 155, в якій передбачено виплату грошової компенсації дітям, які потерпіли внаслідок Чорнобильської катастрофи, та дітям з інвалідністю, інвалідність яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою, які не харчувалися в закладах освіти у період карантину”, — йдеться на Урядовому порталі.
Раніше ми писали, що В Україні відмінили довідку про склад сім’ї  та про те, що На Дніпропетровщині з’явився ще один «пересувний» ЦНАП .

Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x