Масована атака по Дніпру. З’явились фото з епіцентру удару

Новини Дніпра

У Дніпрі, в самому епіцентрі нічної атаки, доволі жваво. Люди працюють, щоб якомога швидше привести все до ладу. Прибрати понівечене та замостити потрощене. Про це повідомляє Дніпро Регіон з посиланням на т.в.о. Владислава Гайваненка.

Навколо цієї мети об’єдналися мешканці, представники бізнесів, які постраждали від агресії росіян. Допомагають їм і фахівці – комунальники та поліціянти. Одні метуть і відновлюють. Інші приймають від людей заяви про пошкоджене майно.

Нагадую, його власники можуть розраховувати на підтримку від держави. Програма «єВідновлення» саме на такі випадки, тож долучайтеся через «Дію».

Як завжди поруч з дніпрянами й благодійники. Вони видають будівельні матеріали, гуманітарку.

Кожному, хто від ночі в роботі – ліквідовував наслідки, рятував і просто втішав містян, дякую!, – прокоментував Гайваненко.

0 0 голоси
Рейтинг статті