Люди хворіють. У Дніпрі пасажири скаржаться на водіїв, які включають кондиціонер в маршрутці

У Дніпрі з 13 липня подорожчав проїзд у транспорті: скільки будемо платити Новини Дніпра

У Дніпрі в громадському чаті департаменту транспорту пасажир написав скаргу на водія, мовляв, він вранці включає кондиціонер в салоні. В результаті хворіють люди. Що відбувається насправді, розповідає Дніпро Регіон з посиланням коментар фахівця департаменту транспорту Івана Васючкова.

0 0 голоси
Рейтинг статті