fbpx

«Кваліфіковане лікування та довіра до лікаря – головні наші цінності», – ветеран Сергій Сова

«Кваліфіковане лікування та довіра до лікаря – головні наші цінності», – ветеран Сергій Сова

Співвласник стоматологічного кабінету у м. Дніпрі,  ветеран Сергій Сова розповідає як вони з дружиною відкрили та розвивають власну справу.

У 2004 році Сергій допоміг дружині відкрити стоматологічний кабінет, робота якого не зупиняється і до сьогодні.

Знайшовши приміщення у м. Дніпрі на вул. Академіка Образцова, будинок 1/3 та закупивши необхідне обладнання Сергій з дружиною отримали ліцензію на медичну практику та надання стоматологічних послуг населенню.

Незважаючи на те, що між Сергієм та його дружиною Наталією розподілені обов’язки у клініці, у кожного з них зберігається персональна відповідальність за результат, адже це  сімейний бізнес.

«В мої обов’язки входить бухгалтерський облік, нарахування заробітної плати, лікарняних, відпускних, сплата податків, а також укладення і виконання договорів, закупка матеріалів, фінансова і податкова звітність, юридичні питання. Для мене це просто, адже мій попередній досвід бізнес-діяльності полягав у наданні юридичних консультацій. Дружина ж займається медичною практикою, надає стоматологічні послуги. Зараз у нас штат з 5 кваліфікованих найманих працівників: 3 лікарі та 2 людини обслуговуючого персоналу», – розповідає підприємець.

Стоматологічний кабінет має вдале розташування, в 30 кроках від зупинки громадського транспорту. До того ж, сучасне обладнання дозволяє надавати якісні послуги швидко та ефективно.

«Суттєва частина пацієнтів прийшла до нас завдяки рекомендаціям знайомих, адже отримавши бажане, пацієнт рекламує лікаря при першій нагоді всім своїм близьким, родичам чи співробітникам. Для нас дуже важливий індивідуальний підхід до кожного клієнта та доброзичливе ставлення. Кваліфіковане лікування та довіра до лікаря – головні наші цінності.

Клініка напряму співпрацює з вітчизняними виробниками та офіційними дистриб’юторами іноземних фірм, уникаючи посередників. Це в свою чергу дозволяє використовувати найсучасніші, сертифіковані матеріали.

«Даємо гарантію на свою роботу – один рік. Для учасників бойових дій діє знижка 20%. Для зручності пацієнтів у нас двозмінний графік роботи, працюємо і у вихідні», – розповідає дружина ветерана Наталія.

Нещодавно Сергій взяв участь у  проекті Міжнародної організації з міграції з розвитку бізнесу. Завдяки цьому у стоматологічному кабінеті тепер є сучасна обтураційна система С-Fill Pack, яка необхідна для пломбування кореневих каналів методикою конденсації гутаперчі (техніка неперервної хвилі).

«Тисячі стоматологів по всьому світу вже використовують цей метод для обтурації кореневих каналів досягаючи блискучих результатів. Цей метод є безпечним і надійним засобом, що покращує якість пломбування та дозволяє суттєво зекономити час лікаря. Отримавши дане обладнання, я маю значну перевагу над конкурентами», – пояснює ветеран.

На завершення Сергій додає, що у розвитку власної справи головне не опускати руки, кожного дня вставати і працювати. Займатися тим, до чого лежить душа. При цьому, підтримка рідних – дуже важлива, саме віра та турбота дружини – завжди надихає йти вперед.

Довідка:

  • Проект «Підтримка реінтеграції ветеранів конфлікту на сході України та їхніх сімей» впроваджується у трьох пілотних областях: Київській, Дніпропетровській та Львівській. Його мета — сприяти Уряду України в наданні допомоги ветеранам конфлікту на сході України та їхнім родинам задля ефективної реінтеграції до цивільного життя, а також активної участі в соціально-економічному розвитку громад.
  • Проект фінансується Європейським Союзом та впроваджується Міжнародною організацією з міграції.
  • Виконавчий партнер проекту – ГО Всеукраїнська Асоціація Керівників Бізнесу – UABL.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 0 голос
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: