Хороші новини: Дніпропетровщина отримала нову партію касок та бронежелетів
18:05 16 Травня 2022

Голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Валентин Резніченко розповів про те, що наша область отримала нову партію касок та бронежелетів, повідомляє «Дніпро Регіон».
Дніпропетровщина
16 травня
18.00Приїхала нова партія касок та бронежилетів.
Для наших військових.
Дякую за допомогу «Фундації Течія» та її керівнику Олегу Кроту.
Продовжуємо працювати на перемогу, – написано в повідомленні.