Йому б ще жити і жити. Ворожий дрон вбив Куковєнкова Сергія з Дніпропетровщини

Війна

10 липня 2025 року під час ведення бойових дій внаслідок прямого влучання ворожого FPV-дрона в районі сел. Довга Балка Краматорського району Донецької області, загинув Куковєнков Сергій Євгенійович, 1976 року народження. Про це повідомляє Дніпро Регіон з посиланням на Тернівську міську раду.

Сергій служив старшим сержантом, головним сержантом – командиром міномета, був призваний на військову службу за мобілізацією в червні 2022 року.

«Уся громада, міська влада та депутатський корпус висловлюють глибокі співчуття рідним та близьким, друзям, бойовим побратимам та знайомим з приводу непоправної втрати. Поділяємо ваш біль та схиляємо голови в глибокій скорботі. Вічна та світла пам’ять нашому Герою!» ― йдеться в скорботному повідомленні.

0 0 голоси
Рейтинг статті