Субота, 19 Квітня
Мешканці Дніпра спостерігають незвичайне явище – у місті побачили так званих “єврожуків”. Їх ще називають кравчики-головачі. Ці комахи викликають неоднозначну реакцію, адже їхня репутація двоїста. Про це повідомляє Дніпро Регіон з посиланням на Наше місто.
З одного боку, кравчики-головачі – відомі сільськогосподарські шкідники, здатні завдати шкоди посівам. Проте, з іншого боку, вони є важливими індикаторами екологічно чистого середовища.

“Єврожуки” відіграють важливу роль у ґрунтоутворенні. Закопуючи органічну речовину в ґрунт, вони збагачують його мікро- та макроелементами, покращують аерацію та мікрофлору.

“Відсутність “єврожуків” у садах має не налякати, а насторожити дачників, – зазначає еколог Іван Петренко. – Це може свідчити про порушення екологічного балансу”.

Отже, “єврожуки” – це не лише шкідники, але й важливі учасники екосистеми. Їхня присутність у місті – це сигнал про відносну екологічну чистоту, але водночас – нагадування про необхідність контролю за їхньою популяцією.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 0 голоси
Рейтинг статті

Раніше ми писали:

Дивіться ще

Підписатися
Сповістити про

0 Коментарі
Найстаріші
Найновіше Найбільше голосів
Зворотній зв'язок в режимі реального часу
Переглянути всі коментарі
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
wpDiscuz
0
0
Буду рада вашим думкам, прокоментуйте.x

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: