Неділя, 28 Квітня

Для тих, хто бажає створити красу на присадибних ділянках або балконах, прийшла пора визначитися з тим, які багаторічні квіти можна сіяти на розсаду в лютому, про це розповість Дніпро Регіон. Що за культури потребують такої ранньої висадки? Майже, всі:

  • однолітні;
  • дворічні;
  • багаторічні.

Про першу категорію ми детально розповідали у попередньому матеріалі, який ви легко знайдете на сайті. А у цій статті поговоримо докладніше про двох- і багаторічники, цвітіння яких не прийдеться ждати цілий рік.

Віола, або братки

Квітка, що вражає різноманіттям кольорів та їх поєднанням. До речі, російською вона зветься «анютины глазки» за характерні плямки на пелюстках. Вже у липні кущики потішать вас першим цвітом, якщо висіяти насіння у лютому. Не зважаючи на дрібність, його варто присипати зверху тонким шаром ґрунту. А щоб уникнути пікірування, можна одразу формувати майбутні кущики з невеликої кількості насінин.

Маргаритки

Ця рослина має досить довгий вегетативний період, але розквітне для вас наприкінці літа, якщо попіклуватися про неї вже взимку. Насіння для проростання потребує сонячних променів, тільки не агресивних. Тому вкрийте його тонким прошарком термообробленого піску, також підійде просіяний перегній. Навіть якщо рослинка випустить бутони до висадки у ґрунт, не переймайтеся, вона чудово витримає переселення. І не забувайте: її треба добре поливати, бо маргаритки не люблять сухості і спеки.

Примула

Тендітна квітка з різнокольоровими пелюстками при своєчасному посіві порадує вас цвітінням вже цього року. Але візьміть до уваги, що насіння потрібно попередньо обробити – витримати при зниженій температурі в вологому торфі або піску (процес зветься стратифікуванням). Занурюйте насінини в ґрунт на незначну глибину і обов’язково збризніть з пульверизатора. При вирощуванні рослини пам’ятайте, зо примула полюбляє вологу землю і прохолодну тінь.

Хризантеми

Це осіннє щастя різнокольоровості і особливого аромату теж потрібно висаджувати в лютому, щоб в сезон воно потішило вас махровими квітами і встигло підготуватися до наступної зимівлі. При висіванні насіння, його просто варто притиснути до шару землі, а потім зволожити з пульверизатора. Коли розсада зросте, пікіруйте її і окремими кущиками висаджуйте в вазони або на клумбу.

Люпин

Квітка вражає різнобарвними суцвіттями, які подібні свічкам, що здимаються назустріч сонцю. Але для вирощування цієї прекрасної рослини знадобляться певні зусилля.

  • По-перше, перед висіванням насіння в лютому, його необхідно протягом доби протримати у вологій тканині або ватяному прошарку.
  • По-друге, занурювати у ґрунт потрібно на більшу глибину, ніж більшість рослин, – до 5-7 мм.
  • По-третє, садіть насіння одразу в окремі горщики або стаканчики, бо люпин не виносить гущини та не любить пікіровки.

Найкраще для квітки перевалити її в відкритий ґрунт одразу з грудочкою землі, оскільки рослина має розвинуту кореневу систему, яку легко пошкодити. А вже в серпні можете насолоджуватися результатами свого догляду – ніжними султанчиками квітучого люпину.

Нагадаємо, раніше ми писали, про те як зробити Теплиця своїми руками: дешево та надійно

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 0 голосів
Рейтинг статті

Раніше ми писали:

Дивіться ще

Підписатися
Сповістити про

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
wpDiscuz
0
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: