З настанням холодів, у пеларгонії настає період спокою і в цей час рослина збирається з силами, для нового цвітіння та відновлення інтенсивного розвитку. В осінньо-зимовий період, рослина краще не турбувати різними підживленнями та добривами. Після обрізки, горщик з квіткою потрібно помістити в більш прохолодне місце і дати йому можливість добре відпочити.
У цей період в полив для води можна додавати янтарну кислоту, для нарощування нових корінців. Для цього знадобиться 14 частина чайної ложки бурштинової кислоти або 2 таблетки на 1 л води. Поливати герань 2-4 рази на місяць по вологому ґрунту. Як змусити герань пишно цвісти навіть узимку розповість «Дніпро Регіон».
Як змусити герань пишно цвісти навіть узимку: ТОП – 3 поради
- Якщо ж хочеться, щоб герань всю зиму радувала пишним цвітінням, то можна застосувати йодову підгодівлю. 2 краплі йоду та 1 мл 3% перекису водню розвести в літрі води та полити квітку по краю горщика, по вологій землі. Розчином перекису корисно не тільки поливати коріння квітки, але і його листя, що підбадьорить рослину та захистить від грибкових захворювань та шкідників.
- Також герань чуйна на цукор. Можна ґрунт навколо квітки посипати цукром. На один горщик достатньо буде 1 ст. ложки глюкози.
- Ще один дуже хороший рецепт підгодівлі для цвітіння герані – це дріжджове підживлення. 2 г дріжджів розвести в літрі води. Поставити в тепле місце на кілька годин. За бажання можна додати ложку цукру. Підживленням поливати квітку під корінь. Після чого бажано ґрунт посипати невеликою кількістю деревної золи.