П’ятниця, 22 Листопада

Зазвичай помітивши погіршення стану своїх рослин, ми йдемо в магазин і купуємо готові добрива. Але все необхідне для виправлення ситуації може бути і в нас вдома. Пропонуємо «бабусин» спосіб, що допомагає прискорити зростання рослин і зміцнити їхнє листя. Дивно, але факт: добрим добривом можуть бути… звичайні сірники. Цей спосіб підживлення квітів має багато прихильників і цілу низку переваг. Отже, як використовувати сірники як підживлення, розповість «Дніпро Регіон».

Які рослини можна «годувати» сірниками?

Сірники можна використовувати для всіх рослин, яким на даний момент не вистачає сірки, оскільки вони містять її велику кількість. Це найважливіший елемент для гарного самопочуття наших зелених вихованців, оскільки він безпосередньо впливає на процес фотосинтезу. При нестачі сірки у рослини розвивається хлороз молодого листя. Перші його ознаки – зміна кольору листя: воно стає світло-зеленим, білим або жовтим. На дефіцит сірки також можуть вказувати карликовість листя та уповільнення зростання. При появі таких симптомів варто згадати сірники – вони швидко вирішать нашу проблему.

Як використовувати сірники при догляді за рослинами?

Дуже просто. Візьміть 10 сірників і розчиніть головки в 250 мл води. Потім зачекайте, доки вода не стане червоною, і полийте нею землю. Цю процедуру необхідно повторювати кожні кілька тижнів, якщо хочете, щоб квіти мали соковите зелене листя і добре розвивалися.

Інший варіант – просто встромити сірники в горщики головками вниз, тоді їх не потрібно буде розчиняти. Потім треба полити квіти, і через 36 годин сірникові головки розчиняться, а рослини отримають гарне підживлення.

Плюси та мінуси використання сірників як добрива

До переваг використання сірників можна віднести те, що:
– листя набуває насичений зелений колір,
– рослини ростуть швидше і пишніше,
– квіти стають більш стійкими до впливу шкідників та хвороб.

Але варто мати на увазі й недоліки. Деякі вважають маніпуляції із сірниками непродуктивним експериментом, оскільки в них, крім сірки, міститься багато речовин, здатних нашкодити квітам. Крім того, не буде чіткого розуміння, яку саме порцію цього елемента ми «годуємо» своїм рослинам.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 0 голосів
Рейтинг статті

Раніше ми писали:

Дивіться ще

Підписатися
Сповістити про

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
wpDiscuz
0
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: