Діва

Сьогодні Діви залежні від домашніх і інших турбот, що виникли напередодні. Нових авралів не передбачається, але відгомін вчорашньої суєти може нагадувати про себе до ночі. Можливі перестановки в звичному укладі, зміна колеги, підлеглого, підопічного. Буде важко прийняти зважене рішення, оцінити новини. Не варто проявляти надмірну старанність і нервувати з-за дрібниць, інакше можлива перевтома.

Терези

Сьогодні Терезам важливо залишатися чутливими до навколишнього середовища та інформаційного потоку. Залишається шанс помітити цікаві дрібниці, які ви напередодні пропустили із-за метушні. У вас з’являється свіже джерело інформації або натхнення, але поки краще не кидати на нього всі сили. Якщо ваш спосіб життя передбачає постійне перебування вдома або в закритому просторі, не варто поспішати назад в клітку.

Скорпіон

Сьогодні зірки радять Скорпіонам «тримати ніс за вітром» і діяти виключно по обстановці. Робити в цей день серйозний крок не варто: хороша ідея, пущена в хід не в той момент, принесе мало користі. Краще не поспішати з відповіддю на питання або реакцією на нововведення. Обдумуючи подальшу тактику, варто врахувати допущені промахи, особливо, якщо через них ви несете фінансові втрати.

Стрілець

Сьогодні Стрільці можуть слідувати своїм звичкам і примхам, відштовхуватися від особистих потреб та поточного самопочуття. Свобода вибору буде супроводжуватися малою результативністю: за що б ви не взялися, у вас навряд чи вистачить сил довести розпочате до кінця. Потік вашої енергії буде не дуже стабільним і до вечора може вичерпатися (особливо, якщо вчора ви вели активний та безладний спосіб життя).

Козоріг

Сьогодні зірки радять Козорогам звести до мінімуму будь-яку активність, уникати публічності, фізичних навантажень, нових починань, зайвих ризиків. Навіть якщо вас переповнить ентузіазм, краще обмежитися мінімумом дій: легкою розминкою, неминучими рутинними контактами. В цей день невисока ефективність, ймовірні помилки. Можна ненароком «розбудити зло»: нездужання, старі травми, таємних ворогів.

Водолій

Сьогодні Водолії потребують однодумців. Навіть якщо спільне діло зроблено, буде природним бажання довше побути серед духовних братів або «друзів по нещастю», опинитися з ними в одному ідейному полі. Можливо, це дасть вам надію на віддалене майбутнє. Пустити енергію в новий проект не вийде, краще спілкуватися у вільному режимі і згорнути контакт, як тільки не буде про що говорити.

Риби

Сьогодні Риби в уразливому положенні і можуть опинитися на роздоріжжі. Братися за нові справи не варто, поки не «змінився вітер». Небезпечно стояти в помилках: упертість і помилкова гордість не додають плюсів вашій репутації. Небажано озвучувати свої наміри, піддаватися бурхливим емоціям. При зниженні гостроти суперечностей краще не спокушатися: якщо конфлікт зам’яли, це ще не означає, що він вичерпаний.