fbpx

Дві студенки з Дніпра серед 43 стипендіатів України

Дві студенки з Дніпра серед 43 стипендіатів України

Дві студентки з Дніпра увійшли до списку стипендіатів, що з 1 вересня отримуватимуть стипендію імені Героїв Небесної Сотні, повідомляє Дніпро Регіон.

Всього стипендями будуть відзначені 43 найкращі студенти і курсанти України. Стипендія імені Героїв Небесної Сотні призначають за 10 спеціальностями і її розмір залежить від навчального закладу і становить від 2 027 до 2 480 грн.

Дівчата з Дніпра, що отримуватимуть стипендію імені Героїв Небесної Сотні, навчаються в Дніпровському національному університеті імені Олеся Гончара – це Галина Смий, вона майбутній географ, і у Придніпровській державній академії будівництва та архітектури – мова про майбутнього архітектора Марину М’якеньку.

«Академічну стипендію, встановлену на честь 10 наймолодших Героїв Небесної Сотні, призначають вже другий рік поспіль. Її отримують студенти та курсанти, які мають найкращі показники у навчанні. А ще – ведуть активну громадську, наукову та спортивну діяльність, займаються волонтерством та благодійництвом, – зазначив директор департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА Олексій Полторацький. – Приємно бачити серед найкращих і двох студенток із Дніпропетровщини. Дівчата отримуватимуть стипендію протягом усього навчального року».

Джерело: ОДА

Раніше ми писали, що держава компенсоує аграріям витрати на 760 млн гривень та про шанс отримати 500 000 гривень на розвиток власного бізнесу.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x