fbpx

Дніпровські дива: туристичне Межиріччя

Дніпровські дива: туристичне Межиріччя

Редакція сайту Дніпро Регіон разом з членом правління ГО “Дивна Україна” Ольгою Філь продовжують розкривати туристичні  маршрути Дніпровського Регіону. Наразі презентуємо вашій увазі туристичні привади Межирівської ОТГ, яка знаходиться в Павлоградському районі Дніпропетровської області.

На сьогодні тут можуть успішно розвиватись вже  декілька туристичних направлень завдяки тому, що на території громади знаходяться:

БУЛАХІВСЬКИЙ ЛИМАН – орнітологічний заказник загальнодержавного значення площею майже 100 га. Він має солончаково-степовий природний ландшафт з неглибокими солонуватоводними водоймами-лиманами. Тут можна побачити багатий рослинно-животний комплекс солонцюватих лук, які зберігають рідкісні рослини й рідкісні види птахів.

Разом з досвідченими фахівцями є можливість мандрувати стежками лиману і вивчаючи, милуватись його рослинним світом та спостерігати за життям водно-болотних видів птахів.

КОМПЛЕКС МАЙДАНІВ ТА КУРГАНІВ в селах Межирічі та Карабіновка.

Про кургани(земляні насипи серед степів) відомо багатьом, а от про  майдани, ні. Майдани від курганів відрізняються своєю химерною формою, вони схожі на якісь гігантські символи, форму яких можна побачити з висоти пташиного польоту. Вони подібні знаменитим знакам в пустелі Наски: величезні земляні «павуки», «краби», «черепахи», «змії». Мавринський майдан в селі Межирічі має форму «павука», а обидва Карабінівські – «крабів». Отже, є на що подивитись і про що поговорити.

СТАРОДАВНІ ДЖЕРЕЛА – це три давні криниці, кожна з них має свою історію (Козацька криниця, Панський колодязь, «Чиста криниця» (Вільховатка)).

БУДИНОК МИСЛИВЦЯ – це місце на березі мальовничого озера. На його території відбуваються змагання мисливських собак обласного та Всеукраїнського рівнів. Також, це місце, де можна відпочити, розбивши наметове містечко, та після активних та цікавих прогулянок можна скуштувати козацького куліша.

ТВОРЧА МАЙСТЕРНЯ – майстер-класи від творчих та креативних  майстринь громади.

Нагадаємо,  раніше ми писали, Дніпровські дива: туристичний “Волоський шлях”

 

Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x