П’ятниця, 22 Листопада

У Дніпрі відбулося вручення іменних стипендій міського голови імені Олександра Поля. Цього року нагороди отримали 50 молодих активістів, які зробили вагомий внесок у розвиток громади. Захід був приурочений до Міжнародного дня студента.  Серед стипендіатів — Азад Мамедов, засновник проєкту «FrontPower». Його команда виготовляє павербанки та зарядні станції з одноразових сигарет. Потім їх передають на потреби фронту.

«Подаюсь на стипендію вже другий рік поспіль. Я засновник проєкту «FrontPower». Ми виготовляємо павербанки та зарядні станції із одноразових сигарет. За час великої війни передали 280 павербанків хлопцям на фронт. Також ми організували пункти приймання використаних одноразових сигарет у Дніпрі, Києві, Кам’янському, Івано-Франківську та Тернополі», — поділився Азад Мамедов.

Ще одна стипендіатка — Софія Сергійко. Дівчина  від початку повномасштабного вторгнення долучається до плетіння маскувальних сіток, виготовлення патріотичних браслетів, робить сувеніри та обереги для захисників. Також бере участь у проведенні різноманітних майстер-класів та ярмарок на підтримку ЗСУ.

«Я плету силянки та обереги з бісеру. На стипендію подалася вперше. Почала займатися цим три роки тому, коли потрапила до гуртка», — зазначила Софія Сергійко.  
Програма іменних стипендій міського голови працює в Дніпрі вже 8 років. За цей час грошову винагороду отримали 800 молодих активістів.

«Серед стипендіатів дуже багато волонтерів, які здійснюють евакуації, опікуються тваринами, беруть участь у пошукових операціях ДСНС і розвивають свої проєкти. Вони отримують грошову винагороду. Для закладів вищої освіти вона становить 14 тисяч, а для шкіл та позашкільних закладів — 10 тисяч гривень. Іменні стипендії міського голови активній молоді імені Олександра Поля мають право отримати громадяни України віком від 14 до 35 років, які мешкають у Дніпрі», — розповів Сергій Луденський, в. о. директора департаменту молодіжної політики та національно-патріотичного виховання ДМР.

На заході також відзначили переможців конкурсу «Битва за виш» — інтелектуальних змагань між університетами міста. Команда Владислави Гунько посіла друге місце, успішно подолавши вісім етапів конкурсу.

«Це активно-інтелектуальні змагання серед закладів вищої освіти. Ми беремо участь другий рік поспіль. Цього разу було вісім етапів, і на кожному залучали різну кількість учасників, таким чином об’єднавши весь університет. Завдяки конкурсу ми стали згуртованішими й отримали лише приємні емоції», — розповіла Владислава Гунько.

«Найкращі  мають знати, що вони найкращі. Тому вже багато років проводимо такий захід. Таким чином залучаємо молодь до розвитку шкільного та студентського самоврядування. Отримані стипендії можна витратити на власні потреби, а грошовий приз у «Битві за виш» — на закупівлю обладнання для гуртків, студентських профспілок тощо. Цей захід є яскравим прикладом того, як підтримка молодіжних ініціатив сприяє розвитку громади», — підсумував Олександр Санжара, секретар міської ради.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 0 голосів
Рейтинг статті

Раніше ми писали:

Дивіться ще

Підписатися
Сповістити про

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
wpDiscuz
0
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: