Дніпро отримав чергову партію генераторів від Японії, серед яких є потужні установки по 1 мВт, — Філатов
15:05 16 Травня 2024
Новини Дніпра
«Це дуже вагома допомога — у часи, коли є певні проблеми з постачанням електроенергії. Японці дуже відповідальні люди. Тому у нас є вже графік подальшого отримання техніки. Зовсім скоро ми зустрінемося і презентуємо територіальній громаді нові надбання. Приїдуть і крани, і різні самоскиди та екскаватори», — сказав мер Дніпра Борис Філатов. Він також подякував уряду та народу Японії за системну допомогу місту.Загалом від Японії для КП «Теплоенерго» надійшло вже 195 дизельних електростанцій та екскаватор-навантажувач. Тож це дозволить обладнати близько двох сотень об’єктів теплопостачання. Зараз генератори вже встановлюють.