Дніпрянка Софія Науменко стала віце-чемпіонкою вітрильної регати в Хорватії

Новини Дніпра

Дніпрянка Софія Науменко стала віце-чемпіонкою вітрильної регати в Хорватії. Про це повідомляє Дніпро Регіон з посиланням на НОК України в Дніпропетровській області.

Команда Відділення НОК України в Дніпропетровській області вітає спортсменку Дніпровського яхт-клубу «Січ» та Дніпропетровської ОШВСМ Софію Науменко та її тренера зі срібною медаллю на регаті «51 Сup Opatija»!

В класі ILCA6 змагались 7 спортсменок, які провели по 6 перегонів.

Регата проходила 29-30 листопада в Опатії (Хорватія).

0 0 голоси
Рейтинг статті