Четвер, 9 Травня

Що робити, якщо родич пішов на війну, та згодом зв’язок із ним зник. Або якщо родина військового має інформацію, що він у полоні. Про це говорили на зустрічі з сім’ями зниклих безвісти у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ, повідомляє «Дніпро Регіон»

«Держава займається визволенням полонених та пошуком зниклих – і військових, і цивільних. Розшукуємо людей і на окупованих територіях, і в Росії. Тепер цими питаннями опікується міністерство реінтеграції», – зазначив Уповноважений з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин Олег Котенко.  

Він додав: якщо раптом втратили зв’язок з рідними, крок 1-й – звернутися до Нацполіції. Там написати заяву про зникнення людини.

Крок 2-й – повідомити Національне інформаційне бюро. Телефон «гарячої лінії» – 1648. Дані внесуть до загальної бази пошуку людей.

«Гарячу лінію» має і офіс Уповноваженого: 0 800 339 247. У колцентрі працюють оператори та психологи. Вони приймають повідомлення та надають необхідну допомогу рідним зниклих безвісти», – сказав Олег Котенко.  

На зустріч прийшли матері, дружини, діти, сестри зниклих безвісти військових.

«Мій брат потрапив на фронт на початку березня. А вже через місяць отримали звістку, що він зник безвісти. Знайшли вороже відео з ним і зрозуміли, що він у полоні. Але офіційного підтвердження немає – Росія не дає списки. Дуже сподіваємося, що брат все ж таки повернеться додому», – поділилася мешканка Дніпропетровщини Олена.

Загалом з початку широкомасштабної війни Україна повернула з полону майже 600 людей. Це військові та цивільні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 0 голосів
Рейтинг статті

Раніше ми писали:

Дивіться ще

Підписатися
Сповістити про

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
wpDiscuz
0
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: