fbpx

Для школярів Дніпра і області розпочався навчальний рік

Головною проблемою, яку вирішувала влада всіх рівнів цьогоріч – підготовка до навчального процесу з урахуванням вимог протиепідемічної безпеки, повідомляє Дніпро Регіон.

Дніпропетровщина входить до «зеленої» зони за рівнем епідемічної загрози. Навчальний рік розпочався в звичний термін, але в правила внесені корективи у відповідності до викликів, що спричинені світовою пандемією. В кожній школі розроблені графіки занять аби зменшити тісне контакутвання учнів в приміщенні. Шкільні коридори обладнані спеціальною розміткою, яка допоможе учням витримати соціальне дистанціювання, в приміщеннях достатньо нагадувань про необхідність мити і дезинфікувати руки, тримати дистанцію тощо. Школи міста забезпечені масками для персоналу, засобами для миття підлоги, рідким милом, пакетами для сміття та пірометрами.

Загалом в місті та області відремонтовано або збудовано багато шкіл. Оновлені їдальні, утеплені будівлі, збудовані стадіони, громадам області передані шкільні автобуси. Тепер багато чого залежить від свідомості батьків, учнів і шкільного персоналу, аби забезпечити комфортне і безпечне навчання. Не забуваємо нагадувати дітям про необхідність мити руки з милом і обробляти дезинфікуючим засобом, дотримуватися дистанції. З найменшими проявами ГРЗ або підвищенною температурою залишайтеся вдома і проконсультуйтеся із сімейним лікарем.

Фото: сайт міськради і власкор.

Раніше ми писал

и, що формат навчального процесу вирішується на рівні адміністрації школи, а дитячі садки керуватимуться рекомендаціями МОЗ.

Для школярів Дніпра і області розпочався навчальний рік
Відремонтована школа у Дніпрі
Для школярів Дніпра і області розпочався навчальний рік
Сучасний клас у школі, якій більше 100 років. Село Іванівка Межівського району.

 

Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x