Боронив Україну майже два роки: під Бахмутом загинув Герой з Кам’янського
19:01 29 Січня 2024
Війна
22 січня 2024 року під час виконання бойового завдання поблизу н.п. Серебрянка Бахмутського району Донецької області загинув молодший сержант Національної гвардії України Віталій Козленко, повідомляє сайт «Дніпро Регіон» з посиланням на голову Кам’янського РВА Олега Гапіча.
В 1986-1988 роках Віталій Іванович проходив строкову військову службу.
Учасник ліквідації аварії на ЧАЕС.
В березні 2022 року був мобілізований до лав Національної гвардії України.
У нього залишилися дружина, син, донька, батько та брат.
Висловлюємо співчуття рідним та близьким!
Герої не вмирають, вони назавжди залишаються в наших серцях.