Вівторок, 11 Лютого
Студентка Дніпровскького державного медичного університету (ДДМУ ) Анну Соломенко – серед найдостойніших! Вперше студентка нашого університету отримала академічну стипендію імені Героя Небесної Сотні Василя Мойсея. Про це повідомляє Дніпро Регіон з посиланням на фб сторінку вишу.
Згідно з постановою Кабінету Міністрів України стипендія заснована на честь 10 наймолодших Героїв Небесної Сотні у 2017 році для вшанування їхньої пам’яті. На всю Україну присуджується лише 50 стипендій на рік за окремими спеціальностями. Щоб мати шанс отримати відзнаку, потрібно пройти всеукраїнський відбір та бути у 10 % найкращих студентів за рейтинговим списком.
Університетська спільнота вітає Анну Соломенко, яка навчається на другому курсі магістратури за спеціальністю «Терапія та реабілітація»!
Анна за час навчання зарекомендувала себе як наполеглива і старанна студентка, яка демонструє високий рівень успішності. Нехай ця висока відзнака буде для неї стимулом для подальшого розвитку, самореалізації та джерелом нових інноваційних ідей.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

5 2 голоси
Рейтинг статті

Раніше ми писали:

Дивіться ще

Підписатися
Сповістити про

0 Коментарі
Найстаріші
Найновіше Найбільше голосів
Зворотній зв'язок в режимі реального часу
Переглянути всі коментарі
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
wpDiscuz
0
0
Буду рада вашим думкам, прокоментуйте.x

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: