fbpx

AgroDay Dnipro 2020: відбулася щорічна конференція для аграріїв

AgroDay Dnipro 2020: відбулася щорічна конференція для аграріїв

У Дніпрі відбулася одна з ключових подій сезону для агросектору – Форум AgroDay 2020, присвячений практичній інформації з підтримки та розвитку галузі тваринництва, повідомляє Дніпро Регіон.

Захід третій рік поспіль, орієнтуючись на запити аграрних підприємств регіону, організовує Центр інформаційної підтримки м. Дніпро, заснований при Дніпропетровській торгово-промисловій палаті за підтримки ЄБРР, у партнерстві з Дніпропетровською обласною державною адміністрацією, участь у Форумі була безкоштовною.

Під час AgroDay 2020 фермери дізналися про можливості і напрями залучення державної профільної підтримки, познайомилися також з європейськими програмами фінансування сектору і досвідом його підтримки. Фермерам були представлені успішні місцеві кейси і технології, що вже працюють в нашому регіоні та Україні і допомагають підвищити конкурентоспроможність продукції тваринництва, нішеві рентабельні напрями тваринництва та переробки. Крім того, обговорили нові аграрні реалії і територіальну специфіку у контексті розвитку тваринницької галузі, виклики і можливості для молочного скотарства, вівчарства, козівництва і бджолярства, а також приділили увагу загрозам, зокрема, питанням запобігання розповсюдження АЧС на території України та регіону.

Головна проблема сьогодення, це фінансова допомога.  Учасникам форуму – фермерам, аграріям, бджолярам – надано алгоритм, за допомогою якого вони можуть отримати дотації та відшкодування вартості за певними напрямками.

Як зазначили учасники заходу, на Форумі вони не тільки отримали відповіді на свої больові питання, але й набули ті знання, які необхідні для вирішення основних проблем своїх фермерських господарств.

«Дякую організаторам Форуму за можливість отримати дуже важливу інформацію для нас. Ви почули наші проблеми. Однією з них є фінансова. Державна підтримка нам вкрай необхідна. І тут, на Форумі, ми мали можливість детально ознайомитися з тим, які кроки треба зробити, щоб отримати дотації. Дуже вам вдячна від усіх своїх колег!», – такі приємні слова нам сказала приватний підприємець-бджоляр, член спілки пасічників України Тетяна Угнівенко.

Довідково: Вже три роки поспіль ЦІПБ м. Дніпро організовує захід АгроДей – щорічні масштабні конференції, спрямовані на допомогу агросектору. За цей час майже 500 представників МСБ  отримали допомогу від профільних експертів  аграрної сфери.

Раніше ми писали, Під Дніпром затримали банду, яка вимагала у братів-фермерів 4 млн гривень (фото затримання)

Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x