Неділя, 8 Вересня

Грудень – це час, коли багато садівників починають готуватися до весни. Одним з важливих етапів підготовки є посів насіння квітів. Деякі квіти можна посіяти саме у грудні, щоб вони порадували вас своїм цвітінням вже влітку. Про 10 рослин, яких потрібно посіяти в грудні, щоб отримати квітучий сад вже влітку розповість «Дніпро Регіон».

Рослини, які можна посіяти у грудні:

  • Еустома (особливо високорослі сорти) – це красива квітка з великими, яскравими суцвіттями. Для посіву у грудні підійдуть сорти з терміном цвітіння 70-80 днів. Для посіву еустоми краще використовувати спеціальний субстрат, який можна придбати в спеціалізованому магазині.
  •  Гербери – це ще одна популярна квітка, яка має широкий асортимент сортів. Для посіву у грудні підійдуть сорти з терміном цвітіння 60-70 днів. Герберії невибагливі у догляді і добре ростуть в умовах квартири.
  •  Глоксинії – це ефектні квіти з ніжними, запашними квітками. Для посіву у грудні підійдуть сорти з терміном цвітіння 60-70 днів. Для посіву глоксинії краще використовувати торф’яні таблетки.
  •  Ампельні та бульбові бегонії – це чудовий вибір для вирощування в кашпо або вазонах. Вони бувають різних сортів, які відрізняються за формою та кольором квіток. Для посіву у грудні підійдуть сорти з терміном цвітіння 60-70 днів.
  •  Суниця садова – це смачна і корисна ягода, яку можна вирощувати навіть удома не тільки влітку, але й взимку. Для посіву у грудні підійдуть сорти з терміном цвітіння 60-70 днів. Для посіву суниці садової взимку краще використовувати насіння гібридних сортів.
  •  Вербена – це невибаглива квітка з яскравими, барвистими квітками. Для посіву у грудні підійдуть сорти з терміном цвітіння 60-70 днів. Вербену можна вирощувати як вдома, так і в саду.
  •  Дихондра – це красива рослина з спадаючими стеблами, які вкриті дрібними листками. Для посіву у грудні підійдуть сорти з терміном цвітіння 60-70 днів. Дихондра використовується для декорування балконів, лоджій і вікон.
  •  Пеларгонії – це популярні квіти, які мають широкий асортимент сортів. Для посіву у грудні підійдуть сорти з терміном цвітіння 60-70 днів. Пеларгонії можна вирощувати як вдома, так і в саду.
  •  Різні городні культури для зимового городу – це чудовий спосіб отримати свіжі овочі та зелень навіть узимку. Для посіву у грудні підійдуть такі культури, як: цибуля, петрушка, кріп, рукола, салат, редис, капуста, огірки, перець, томати.

Найкращі дні для посіву у грудні 2023 року:

  •  14 грудня – фаза зростання Місяця, знак Терезів;
  •  15 грудня – фаза зростання Місяця, знак Скорпіона;
  •  22 грудня – фаза зростання Місяця, знак Стрільця.

Якщо ви плануєте розмножувати рослини живцями, то можете посіяти петунії, у тому числі ампельні. Так можна отримати до літа багато рослин, заощадивши гроші.

При посіві квітів у грудні важливо дотримуватися таких правил:

  1.  Використовуйте свіже насіння високої якості.
  2.  Підготуйте ґрунт для посіву. Він повинен бути легким, пухким і добре дренованим.
  3.  Перед посівом насіння прогрійте його протягом 2-3 годин у теплій воді (40-50 градусів).
  4.  Посійте насіння на глибину 0,5-1 см.
  5.  Присипте посіви тонким шаром ґрунту.
  6.  Полийте посіви теплою водою.
  7.  Накрийте посіви плівкою або склом.

При правильному догляді ви отримаєте міцну і здорову розсаду, яка порадує вас пишним цвітом улітку.

Догляд за квітами, висіяними у грудні:

  • • Освітлення. Квітам, висіяним у грудні, необхідно хороше освітлення. Якщо у вас немає можливості забезпечити рослинам достатньо світла, то можна використовувати спеціальні лампи для підсвічування.
  •  Полив. Полив рослин, висіяних у грудні, повинен бути помірний. Надлишок вологи може призвести до загнивання коренів.
  •  Підживлення. Підгодовувати рослини, висіяні у грудні, можна не раніше, ніж через 2-3 тижні після посіву. Для підгодівлі можна використовувати спеціальні добрива для квітів.

При правильному догляді квіти, висіяні у грудні, порадують вас своїм цвітінням вже влітку.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 0 голосів
Рейтинг статті

Раніше ми писали:

Дивіться ще

Підписатися
Сповістити про

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
wpDiscuz
0
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: