Уперше в історії Жовтоводської громади четверо молодих лікарів Жовтоводської міської лікарні вирушили на закордонне стажування. Приймає їх одна із провідних клінік Німеччини – Hochtaunus-Kliniken у місті Бад-Хомбург. Про це повідомляє Дніпро Регіон з посиланням на Жовтоводську міську раду.
Двотижневу поїздку організували завдяки домовленостям міського голови Дмитра Ханіса з директоркою лікарень району Гохтаунус фрау Хефті, у межах договору про партнерство і співробітництво між нашими громадами.

Стажування – безкоштовне, витрати на проживання та харчування взяла на себе приймаюча сторона. Трансфер в обидва кінці – за рахунок міського бюджету.
Опановувати нові знання та переймати цінний досвід вирушили:
Наталія Прудченко – лікарка-анестезіологиня, в.о. завідувача відділення анестезіології та інтенсивної терапії;
хурірг із 17-річним стажем та двома спеціалізаціями Іван Журило-Никоненко;
Юлія Лободенко – лікарка акушер-гінекологиня, завідувачка жіночої консультації;
лікарка-кардіологиня терапевтичного відділення Вікторія Закаблук.

Щиро вдячні фрау Хефті та всій команді з Бад-Хомбурга за організацію поїздки, постійну підтримку та віру у Жовтоводську громаду. Бажаємо медикам плідного стажування, натхнення та нових професійних здобутків. Пишаємося та чекаємо вдома!