У Дніпрі жінок запрошують на безкоштовний курс самозахисту

Новини Дніпра

У Дніпрі запрошують жінок та дівчат на безкоштовний курс самозахисту. Про це повідомляє Дніпро Регіон з посиланням на Дніпровську політехніку.

НТУ “Дніпровська політехніка”, Центр бойових мистецтв «SATORI» та Гендерний клуб Дніпро організовують безкоштовні заняття для жінок і дівчат Дніпра та ВПО.

Старт курсу: після 25 листопада, у рамках акції “16 днів проти гендерного насильства”.
Розклад: вівторок, четвер, 18:00–19:30.
Локація: 10-й корпус НТУ “ДП” (вхід з вул. Олеся Гончара).
Реєстрація:

https://forms.gle/FPUVpomWQJ6qRvZs7

Програма курсу:

фізична підготовка;

техніки самозахисту (звільнення від захватів, базові удари, захист від зброї);

вправи для стресостійкості та медитації.

Курс проводять професійні тренери:

Володимир Вілянський – Заслужений тренер України, президент федерації карате-до;

Катерина Кравченко – Майстер спорту України, тренер 2 Дан WSKF;

Віталій Ставенко – переможець чемпіонатів з карате.

Місця обмежені!

0 0 голоси
Рейтинг статті