Комунальники Дніпра встановлюють нові підземні контейнери для збирання твердих побутових відходів у найбільш велелюдних місцях. Це не лише практичне рішення, а й важливий етап у створенні естетично привабливого та чистого середовища. Нині роботи тривають на вул. Січеславська Набережна. Про це повідомляє Дніпро Регіон з посиланням на міську раду
«Перші підземні контейнери були встановлені на набережній. Тут було розміщено 13 таких контейнерів, що дозволило звільнити бульварну частину від звичних відкритих контейнерів для сміття. Це не лише покращило зовнішній вигляд цієї важливої частини міста, а й санітарний стан території. Тож продовжуємо цю роботу. Цього разу будуть встановлені підземні контейнери на дев’яти різних локаціях міста. Усього їх буде 20-ть», — розповів директор департаменту благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради Олексій Самілик. Він 16 грудня є черговим по місту.
За словами начальниці управління з благоустрою міста департаменту благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради Світлани Літвінової, підземні контейнери приховані від загального огляду, що значно покращує вигляд міських вулиць та громадських просторів. Використовувати підземні контейнери значно зручніше – вони обладнані спеціальними системами для легкого доступу.
«Контейнери складаються з бетонної чаші, встановленої у підготовлену яму. Усередину улаштовують пластиковий контейнер. Зверху йде кришка на гідравліці. Конструкція зроблена таким чином, аби не потрапляли опади. А ще серед переваг — немає доступу тварин до сміття і вітер його теж не розноситиме. Загальний об?єм звичайного контейнера 1,1 кубічних метрів, а такого — 3 кубічні метри. По суті новий підземний контейнер замінює три звичайні. Завдяки цьому можемо економити на транспортних витратах у вивезенні сміття», — зазначила Світлана Літвінова.
Наступна локація перевірки – модульне залізобетонне укриття по вул. Січеславська Набережна (у районі вул. Юліуша Словацького).
«В укритті проводилося відновлення після дій вандалів. Зараз воно у задовільному стані і є безпечним місцем для дніпрян. По місту встановлено 175 укриттів різного типу, частина з них – на позиціях військових. Кожне укриття щоденно прибирають комунальники. Щодо біотуалету, то його обслуговують через день, а двічі на тиждень миють. Також, за потреби, всередині приміщення проводять обробку всіх поверхонь для ліквідації неприємного запаху», — додав Олексій Самілик.