У Дніпрі на отриманні хабаря затримано інспектора Держпродспоживслужби. Про це повідомляє Дніпро Регіон з посиланням на міську раду.
За процесуального керівництва Дніпропетровської обласної прокуратури повідомлено про підозру спеціалісту головного управління Держпродспоживслужби в області за фактом одержання службовою особою неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України).
За даними слідства, підозрюваний вимагав у підприємця 120 тис грн за безперешкодну видачу документів щодо якості продукції.
Під час отримання неправомірної вигоди чоловіка затримали у порядку ст. 208 КПК України.
У ході санкціонованих обшуків за місцем роботи, проживання, а також у транспортному засобі підозрюваного вилучено гроші, чорнові записи та мобільний телефон.
Наразі вирішується питання щодо обрання йому запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.
Досудове розслідування здіснюють слідчі Територіального управління ДБР, розташованого в м. Полтаві, оперативний супровід – співробітники УСБУ в Дніпропетровській області.
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.