fbpx

Три ОТГ з Дніпропетровщини стали учасниками пілотного впровадження ДАР

Три ОТГ з Дніпропетровщини стали учасниками пілотного впровадження ДАР

У вересні в Дніпропетровській області стартує активна фаза другого пілотного впровадження Державного аграрного реєстру, повідомляє Дніпро Регіон.

Від Дніпропетровської області в пілотному впровадженні беруть участь три ОТГ: Апостолівська ОТГ (Апостолівський район), Межівська ОТГ (Межівський район) та Троїцька ОТГ (Павлоградський район). Розпочнеться активна фаза 2 вересня і триватиме до 30 вересня. Крім Дніпропетровської області, вона охопить також Донецьку, Запорізьку, Луганську, Харківську і Херсонську області.

Об’єднані територіальні громади були відібрані на відкритому конкурсі і загалом проєкт охопить 53 ОТГ по всій території України.

Проєкт реалізується Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України спільно з Всеукраїнською асоціацією громад у координації з Держгеокадастром, Міністерством юстиції та за сприяння проєкту Світового Банку та ЄС «Підтримка прозорого управління земельними ресурсами в Україні», а також Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО).

Державний аграрний реєстр – ДАР – це автоматизована електронна система, доступна для усіх виробників сільськогосподарської продукції незалежно від форми господарювання. У майбутньому, зареєстровані користувачі ДАР отримають можливість подавати онлайн заявки на участь в державних і регіональних програмах державної підтримки сільського господарства, що дозволить Уряду більш ефективно планувати та спрямовувати програми підтримки сільгоспвировиробників.

Джерело: мінагрополітики України

Раніше ми писали, що можна подивитися в Межівському районі та про забуті світи українського села Башмачка.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x