fbpx

«Молодь за довкілля»: екологічних активістів з України запрошують на конференцію

«Молодь за довкілля»: екологічних активістів з України запрошують на конференцію

Ця пропозиція може зацікавити молодих активних мешканців Дніпропетровщини, яким не байдуже наше довкілля, передає Дніпро Регіон.

Дніпропетровщина і окремі міста нашого регіону впевненно тримаються у різноманітних рейтингах зі словом «найбрудніший». Аби виправити це становище, треба зусилля не тільки влади, а й громадськості. І молодь, з її енегрією, незашореністю і бажанням змін – саме та рушійна сила, що може вплинути на стан речей. Для молодих, активних і тих, хто прагне змін на краще, буде цікавою пропозиція, опублікована на сайті Представництва Європейського Союзу в Україні.

Форум громадянського суспільства Східного партнерства запрошує до участі у Молодіжній конференції Східного партнерства «Молодь за довкілля». Захід відбудеться 24-26 вересня в онлайн-форматі.

Завдяки участі у конференції ви дізнаєтеся про методи, стратегії та способи виховання екологічної поведінки; поліпшите знання з природоохоронної тематики та матимете змогу розвинути екологічний активізм серед своїх однолітків з країн Східного партнерства, Євросоюзу та Росії.

Під час численних сесій ви розглянете питання способів зменшення забруднення (пластиком) і розвитку екологічно чистої енергії. Також ви зможете долучитися до дискусій щодо альтернативних видів транспорту.

Якщо вам від 18 до 35 років; ви з Азербайджану, Білорусі, Вірменії, Грузії, Молдови, України, країн-членів ЄС (включаючи Сполучене Королівство) чи Росії; володієте англійською мовою на робочому рівні; берете активну участь у природоохоронній діяльності на місцевому регіональному або міжнародному рівнях – ви можете подати заявку на участь у Молодіжній конференції Східного партнерства «Молодь за довкілля»

Останній термін подання заявок на участь у конференції – 23 серпня.

Джерело: Представництво ЄС в Україні

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Подписаться
Уведомить о
guest
0 комментариев
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: