Коронавірус вилікували у 84% заражених: обнадійливі дані

Карантин можуть продовжити: названі основні ризики для українців Без категорії

У Китаї майже 84% пацієнтам, зараженим новим коронавірусом, вдалося побороти цю хворобу, повідомляє “Дніпро Регіон“.

Зараз у країні число підтверджених випадків COVID-19 досягло 80 860, із них 3213 людей померли, 67 749 – вилікувалися. Про це 16 березня повідомив Державний комітет із питань гігієни та охорони здоров’я КНР.

Зазначається, що із загальної кількості заражених нині хворіють 9898 осіб, із них 3032 пацієнта перебувають у важкому стані. Однак загалом хвороба відступає.

Як підкреслили у Держкомітеті з питань гігієни та охорони здоров’я КНР, 67 749 пацієнтів, які видужали, вже виписали із медзакладів.

Водночас за останню добу в Китаї зафіксували 16 нових випадків захворювання коронавірусом і 14 летальних випадків. Кількість ввізних випадків зараження досягла 123.

Всього ж у світі виявлено 169 387 випадків зараження вірусом, пандемія забрала життя 6513 пацієнтів.

Раніше ми писали, Заходи проти поширення COVID-19 в Україні

Український вчений знайшов лікі від коронавіруса

 

 

0 0 голоси
Рейтинг статті