Найбільше артилерійських обстрілів було у Криворізькому районі: Резніченко про ситуацію на Дніпропетровщині
11:04 20 Квітня 2022
Без категорії
Голова Дніпропетровської ОВА Валентин Резніченко написав про ситуацію на Дніпропетровщині станом на 20 квітня 11 годину ранку, повідомляє Дніпро Регіон.
Дніпропетровщина
20 квітня
11.00В області вже знищили майже 2 000 боєприпасів, які прилетіли до нас з касетними снарядами окупантів. Працюють піротехніки у двох районах – Синельниківському та Криворізькому.
Найбільше артилерійських обстрілів було у Криворізькому районі. Тільки за останні два дні там знешкодили понад 200 боєприпасів. І це при тому, що обстежили лише 1,6 гектари землі.
Роботи продовжуються. Фахівцям потрібен час, щоб убезпечити територію.
Прошу місцевих бути максимально обачними. І ні за яких умов не чіпати підозрілі знахідки.
Все буде Україна!, – написав Валентин Резніченко.