На Дніпропетровщині з 16 березня в тестому режимі запустять міжміське сполучення: подробиці

На Дніпропетровщині з 16 березня в тестому режимі запустять міжміське сполучення: подробиці Без категорії

Завтра, 16 березня, відновлюється автобусне сполучення між містами Західного Донбасу, а також із Дніпром, повідомляє Дніпро Регіон з посиланням на 5632.com.ua.

На автостанції Павлограда у тестовому режимі будуть відновлені міжміські перевезення пасажирів за такими маршрутами:

– Павлоград – Дніпро;

– Павлоград – Тернівка;

– Павлоград – Першотравенськ.

Час відправлення автобусів потрібно буде уточнювати у касах автостанції.

Телефон для довідок: 050-342-09-38.

Окрім цього свою роботу відновлює автостанція «Орбіта». Перший рейс запланований на завтра, на 06:40, із заїздом на центральну автостанцію міста та з кінцевою зупинкою на центральному автовокзалі Дніпра.

Телефон для довідок: 050-292-47-01.

Рейси з Тернівки до Павлограда та Богданівки стартують завтра о 08:00.

Телефон для довідок: 050-320-06-12

0 0 голоси
Рейтинг статті