У місті Покров, що на Дніпропетровщині, розгорівся скандал: у місцевому ліцеї сталася бійка між учнем восьмого класу та вчителем іноземних мов. Інцидент набув розголосу після того, як відео з бійкою потрапило в соціальні мережі.
Поліція оперативно встановила учасників конфлікту та школу, де сталася подія. Наразі правоохоронці проводять розслідування, опитуючи свідків та з’ясовуючи обставини інциденту.
Наразі школа, де стався цей інцидент та його учасники встановлені поліцейськими, повідомила начальниця відділу ювенальної превенції в Дніпропетровській області Ірина Дутка. Про це повідомляє Дніпро Регіон з посиланням на Суспільне Дніпро.
В адміністрації школи, де стався конфлікт між учнем восьмого класу та вчителем іноземних мов, прокоментували ситуацію. Директорка ліцею Галина Чергинець від коментарів відмовилась.
Як розповів один з викладачів ліцею Володимир, над учителем іноземних мов знущається один і той самий учень. За його словами, хлопець мало не щодня зриває уроки та глузує з його колеги.
Викладачка в школі музики, розташованій по сусідству Олена Кузнєцова розповіла: побачила відео з бійкою в соцмережах та на кадрах впізнала колегу. Поведінкою чоловіка була здивована, зазначила вона, адже зазвичай він спокійний та врівноважений.
“Вчитель, він дуже такий вихований, дуже гарний. Там (дитині — ред.) не вистачає трішечки сімейного виховання. Може через те, що діти вдома довго сиділи і їм не вистачає активності”, — розказала вона.
Вчителя іноземної мови, який став учасником конфлікту, Суспільне зустріло на подвір’ї ліцею. Пояснити причини конфлікту він відмовився. Наші кореспонденти також звʼязалися з мамою учня. На прохання прокоментувати інцидент, та відповіла відмовою.
Наразі правоохоронці встановлюють обставини конфлікту, який виник між учнем та вчителем, повідомила начальниця відділу ювенальної превенції Інна Дутка.
“Подія зареєстрована, проводиться перевірка поліцейськими ювенальної превенції. Встановлені учень та педагог, а також школа, в якій відбувся даний конфлікт. Наразі поліцейські опитують всіх причетних та проводяться подальша перевірка”, — сказала жінка.

Суспільне відправило запит до обласного департаменту освіти. Телефоном нам повідомили, що зараз у ліцеї, де стався конфлікт, триває перевірка і до її закінчення інцидент не коментуватимуть.