У Кривому Розі на Дніпропетровщині на вул. Лисяка на 44-му кварталі п’ятирічний малюк провалився у каналізаційний колодязь. Про це повідомляє Дніпро Регіон з посиланням на Криворізькі ЗМІ.
Дітлахи грали у м’яча, і хлопчик випадково наступив на люк, розташований посеред двору. Одне з його кріплень було зламане, і дитина впала, але встигла зачепитись за край руками.
Подія сталася ввечері. О 21.00 швидка привезла рітравмованого малюка до 16-ї лікарні. У прийомному відділенні його оглянув дитячий травматолог.
Лікарі дійшли висновку, що життю дитини нічого не загрожує, її стан відносно задовільний. Медична директорка структурного підрозділу лікарні Лариса Липка повідомила нам, що батькам хлопчика надали рекомендації для амбулаторного лікування.
Фото ілюстративне.