Мер Марганця розповів, що зараз відбувається у місті (Відео)

Мер Марганця розповів, що зараз відбувається у місті (Відео) Без категорії

З початку війни Марганець прийняв півтори тисячі переселенців. Вони приїжджають з різних гарячих точок України. Місто забезпечує їх продуктами харчування, надає житло, одяг та всю іншу необхідну допомогу,  повідомляє Дніпро Регіон.

«Крім цього, ми працевлаштовуємо переселенців. На сьогодні в нас дуже багато людей вже працюють у Марганецькій ГЗК. Також дітей, які покинули рідні міста, ми влаштовуємо до шкіл, аби вони змогли приєднатись до дистанційного навчання», — зазначив міський голова Марганця Геннадій Боровик.

Загалом ситуація в Марганецькій громаді стабільна та контрольована. Лікарня та промислові підприємства працюють у штатному режимі. Також в ОТГ розпочалась посівна кампанія: сіють соняшник та підживлюють пшеницю. А в місті проводять озеленення, на сьогодні висадили 200 дерев.

0 0 голоси
Рейтинг статті