Хороші новини: Дніпропетровщина отримала нову партію касок та бронежелетів

Хороші новини: Дніпропетровщина отримала нову партію касок та бронежелетів Без категорії

Голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Валентин Резніченко розповів про те, що наша область отримала нову партію касок та бронежелетів, повідомляє «Дніпро Регіон». 

Дніпропетровщина
16 травня
18.00

Приїхала нова партія касок та бронежилетів.

Для наших військових.

Дякую за допомогу «Фундації Течія»  та її керівнику Олегу Кроту.

Продовжуємо працювати на перемогу, – написано в повідомленні.

0 0 голоси
Рейтинг статті